Home
Sukces Łęczowskich Palm! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
Poniedziałek, 29 Marzec 2010 10:34

    Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze koleżanki, Panie Wiesława Kuszyk i Teresa Wasilewska, wzięły udział w Kiermaszu     Świątecznym, organizowanym przez Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu. Obie Panie przygotowały stroiki i palmy, Pani Wiesia zaś dokarmiała odwiedzających swoimi "Jaszczurami" na kiju.

Furorę zrobiła 4-metrowa palma przygotowana w świetlicy w Łęczu przez zgrany zespół : Teresa Wasilewska, Wiesława Kuszyk, Zofia Falkowska, Elżbieta Chochoł - Downar oraz Jolanta Turczyn. Niestety, dziewczyny się rozpędziły i przygotowały "pozaregulaminowy" wymiar. Palma miała ponad 4 m wysokości, a w konkursie organizowanym przez Światowid mogły startować świąteczne  dzieła do 2 m wysokości. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Palma gigant zdobyła wyróżnienie, ale indywidualne palmy to dopiero była niespodzianka . Teresa Wasilewska zdobyła I miejsce, a Wiesława Kuszyk III miejsce i tym samym Łęcze zgarnęło 3 nagrody. Organizatorzy docenili zdolności naszych koleżanek i obdarowali je prezentami w postaci sprzętu AGD. Mimo, że tego dnia lało i było potwornie zimno, wracałyśmy  "wesołym samochodem" bardzo uradowane. Impreza była profesjonalnie przygotowana, można było podjeść smacznego  żurku i innych świątecznych potraw, podejrzeć pomysły dekoracji świątecznego stołu.  Dziewczyny zapowiedziały, że w przyszłym roku też pojadą. Już dziś zapraszamy kolejne osoby do odkrywania swoich talentów kulinarnych i artystycznych. Zabawa jest przednia!

A.

 

 

© Łęcze 2009